Ben Bilmem Eşim Bilir, Ben Bilmem Eşim Bilir katılmak

Sinemaloji

Ben Bilmem Eşim Bilir, Ben Bilmem Eşim Bilir katılmak

Ben Bilmem Eşim Bilir, Ben Bilmem Eşim Bilir katılmak

'Ben Bilmem Eşim Bilir' 2 Şubat

TV

ben bilmem eşim bilirKanal D’nin  İlker Ayrık’ın sunduğu, ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanacak bölümünde Rizeli çiftin enerjisi ve birbirlerini ilginç şekilde motive etmeleri programa renk katacak.

Programın bu bölümde Selcan – Deniz Kurt, Mine – İlkan Parasayan, Nuriye- Erhan Tekin ve Havva- Engin Çavuş çiftleri yarışacak.

Erkekler ilk oyunlarında tahta masayı parçalayarak eşlerinin tahmin ettiği ağırlığı toplamak için ter dökerken, ikinci oyunlarında gözleri kapalı olarak eşlerinin yönlendirmesiyle masayı kurmaya çalışacaklar.

Erkeklerin ardından üç ve dördüncü oyununda ise hanımlar performanslarını gösterecekler. Hanımlar ilk oyunlarında 90 saniye içinde eşlerinin tahmin ettiği sayıda kaleye gol atmak atarak tüm yeteneklerini gösterecekler. İkinci oyunlarında ise yumurtaları üfleyerek ters çevirmek için çaba gösterecekler.

Hanımların ardından oyun sırası erkeklere geçecek ve beyler iki ellerinde çay tepsisi ile parkuru eşlerinin tahmin ettiği sürede tamamlamaya çalışacaklar.

Final öncesi oynanacak son oyunda ise hanımlar eşlerinin tahmin ettiği denemede attıkları bardakları masanın üzerindeki deliğe sokmak için gerilim dolu anlar yaşayacaklar.

Final oyununa kalan iki çift ise, oynanacakları ters kadeh oyununda rakiplerine üstünlük sağlayıp, otomobilin sahibi olabilmek için mücadele edecekler.

 

Yayın Tarihi : 02 Şubat Cumartesi/ 2013

Yayın Saati  : 20.00

Yorumları

(Toplam 0)

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz